Blog Yazarı Olmak İster misin?

Kaleminize güveniyorsanız, bloğumuzda özgürce web, hosting, teknoloji ve programlama dilleri üzerine makale yazabilirsiniz. Bizde sizi sürekli hediye kuponlar ile ödüllendiririz. Blog Yaz!


Web Tasarım Programları

Web Tasarım Programları

Tahmini okuma 2 dakika 18 saniye Görüntülenme: 655

Web tasarım için gerekli olan, daha da önemlisi ihtiyacınız olan çok sayıda program var ve bunlardan en önemlilerine kısa kısa değinmek ve siz değerli takipçilerimizi de bilgi sahibi yapmak istiyoruz. Bu programlar ile birlikte tasarım çalışmaları çok daha kolay ve kusursuz bir hal alıyor ancak sizler de biliyorsunuz ki bu programlara olan hakimiyetinizin de güçlü olması şart! Peki nedir bu programlar? Gelin hep birlikte öncelikli olanlara göz atalım ve bilgi sahibi olmaya çalışalım…

ADOBE DREAMWEAVER

Html , javascript, asp gibi tasarımlar için ihtiyacınız olan programlardan bir tanesidir ve çok sayıda webmaster tarafından kullanıldığını da belirtmek gerekiyor. Kodlama ile birlikte tasarım konusunda da sizlere üst düzey çalışma ortamı sağlayan bu programı çözmek için elbette bir hayli emek harcamanız gerekiyor. Web tasarım derslerimizde bu programa da detaylı bir şekilde değiniyor ve sizlere en iyi şekilde kavratmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Sizler de eğer bir site ile sektöre adıma tmak istiyorsanız hakim olmanız gereken programlardan bir tanesinin de adobe dreamweaver olduğunu bilmeniz gerekiyor. Öğrenmesi elbette zahmetli ancak profesyonel eğitimci kadromuz sayesinde kısa sürede kavrayacak ve bilgi sahibi olacaksınız.

ADOBE FİREWORKS

Sıradışı bir grafik editörü arıyorsanız eğer bu program sizlere en iyi şekilde ve hatta profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır. Web tasarımı için ihtiyacınız olan özel programlardan bir tanesidir. Çoğu zaman photoshop ile kıyaslanır ancak her iki programın da kendi içinde birbirlerinden ayrılan çok fazla özelliği odluğunu belirtmek gerekiyor. Pdf dönüştürücü özelliği ile bir adım daha öne çıkıyor ve webmasterların bu programı tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de kesinlikle budur. Dilerseniz bu program ile birlikte photoshop detayına da hep birlikte göz atalım…

ADOBE PHOTOSHOP

 

Profesyonel bir şekilde hakim olduğunuz takdirde yapabileceğiniz şeylerin sayısı çok fazla… Yalnızca bu programa olan hakimiyetleri ile birlikte dudak uçuklatacak rakamlar kazanan çok sayıda webmaster var ve sizler de onların arasında yerinizi alabilirsiniz. Grafik tasarımcıların en çok tercih ettiği programlardan bir tanesidir. Çok fazla alternatifi olmasına rağmen bir adım önde olduğunu da belirtmek gerekiyor.  


8 yıl önce Demo Sorgula tarafından yazıldı. Son güncelleme 07.11.2020 20:47
Blogtan Son Yazılar
Yükleniyor

Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun!

Şimdi abone olarak yeni ürün ve indirim kampanyalarından anında faydalanın!

veya üye olmak isteyebilirsiniz

Üye Ol