Sıkça Sorulan Sorular

Birçok sorunun cevabını, daha önce sorulmuş olan soruların yanıtlarına bakarak bulabilirsiniz.

Ömürlük lisans, satın almış olduğunuz yazılımı tekrar eden bir ücret ödemeden ömür boyu kullanmak anlamına gelir. Sadece satın alırken bir defaya mahsus ödeme alınır.

Evet, aynı anda tek bir alanadında kullanabilirsiniz ancak alanadını istediğiniz zaman müşteri paneliniz üzerinden kendiniz değiştirebilirsiniz. Satın aldığınız yazılım artık sadece değiştirmiş olduğunuz yeni alanadında çalışacak eskisinde çalışmayacaktır.

Mevcut yazılımların kurulumu oldukça kolay olmakla birlikte teslim edilen dosyalar içerisinde nasıl kurulduğuna dair doküman bulunmaktadır. Yine de müşterimiz tarafından talep edilirse ilk kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sonraki kurulumlar ise 25₺ ücrete tabidir.

Evet, satın alınan tüm yazılım dosyalarını müşteri panelinizden daima en güncel halini indirebilir ve kendinize ait hosting veya sunucunuza kurabilirsiniz. Web tasarım paketlerini kullanabilmek için bizim hosting veya sunucularımızı kullanma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Aylık lisans, ödemesi her ay tekrar eden ödedikçe kullanıma devam edebileceğiniz bir alım türüdür. Fiyat olarak uygun olduğundan tercih sebebidir. Ödemesi geciktiğinden dolayı kapanan siteleriniz silinmez verileri kaybolmaz, ödeme yapılınca kaldığı yerden yayın hayatına devam etmektedir.

Yıllık lisans, ödemesi her yıl tekrar eden ödedikçe kullanıma devam edebileceğiniz bir alım türüdür. Fiyat olarak uygun olduğundan tercih sebebidir. Ödemesi geciktiğinden dolayı kapanan siteleriniz silinmez verileri kaybolmaz, ödeme yapılınca kaldığı yerden yayın hayatına devam etmektedir.

Açık kaynak alım türü ile bir web tasarım paketi satın aldığınızda, bu ürünü aynı anda dilediğiniz kadar farklı alanadlarına kurabilirsiniz. Her alanadı için ayrı ayrı satın almanız gerekmez bu yönden bakılırsa oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda tüm dosyalar şifresiz olduğundan yazılım geliştirilebilir ve değiştirilebilir durumdadır.

Sitemizde bulunan tüm bweb tasarımlarının bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde size iletilen yönetici şifresiyle giriş yaparak, ön yüzde görülen tüm resim, yazı gibi materyalleri kodlama bilmeden değiştirebilirsiniz. Daha iyi anlamak için ilgilendiğiniz web tasarımının admin demo sayfasını ziyaret ediniz.

Evet, sitemizde bulunan tüm web tasarımlarının sayfaları mobil uyumludur. Aynı zamanda yönetim panelleri de mobil uyumlu olup, telefon ve tablet gibi farklı ekran genişliklerine sahip cihazlarda kolayca kullanılabilir.

Hayır, satılan tüm web tasarım paketleri demo içeriklerle donatılmıştır. Bu içerikler örnek mahiyetindedir. Tüm içerikleri firmanıza göre yönetim panelini kullanarak siz değiştirmelisiniz. Bu konuda ücretli bir destek istiyorsanız Whatsapp iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz web tasarımında bulunan logo örnek bir demo görseldir. Firmanıza özel logo tasarlayabiliriz, bu hizmetin bedeli tarafınıza ayrıca yansıtılır, faydalanmak için Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dijital ürünlerde iade malesef söz konusu değildir. Sitemizden satın almış olduğunuz hostingten memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.

Satın alacağınız web tasarımları mevcut demo ile birebirdir. Hatta bazı ürünlerin demoları güncel olmadığından satın aldığınız ürün ekstra özellikli olabilmektedir. Bu nedenle satın almadan önce size en uygun ürünü bulabilmek adına demoları detaylı incelemenizde fayda vardır. Ekstra istenen basit ve makul isteklerinizi ücretsiz yerine getirebilirken, çok kapsamlı istekleriniz için ücret isteyebilmekteyiz. Mevcut yazılımın yetersiz kaldığı durumlarda, sıfırdan aklınızdaki projeyi kodlayabiliriz. Bunun için Teklif Al sayfasını kullanınız.

Kredi kartı, bankamatik kartı ve mobil ödeme ile yapılan ödemelerde ürünler otomatik olarak müşteri panelinize tanımlanır. Havale ile yapılan ödemelerde havale sonrası, ödeme bildirimi formu mutlaka doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra panelimize düşen bildirim sonrası ödeme teyid edildikten sonra manuel onay verilmektedir.

Sitemizde bulunan tüm web yazılımlar linux hostinglerde çalışmakta olup, açık kaynak olmayan ürünler için mevcut hostinginizde ion cube loader, file_get_contents aktif olmalıdır. Tüm ürünler hemen hemen 7.1 ve üzeri versiyonlarda kolaylıkla çalışırlar.